Вітаю Вас Гість
Четвер
02.05.2024
12:24

ТДВ "Івано-Франківськзалізобетон", вул.Височана-34

Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [2]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
ВІДЕО
Пошук
Друзі сайту
Головна » Статті » Мої статті

СЕРТИФІКАТИ

Плити перекриття  залізобетонні багатопустотні попередньо напружені стендового безопалубкового формування довжиною 2380÷8980 мм, шириною 1200 мм, висотою 220 мм під розрахункове навантаження 7,85 КПа (800 кг/м2),  армовані канатами класу К-7 (ГОСТ 13840-68) і арматурним дротом класу ВрІІ (ГОСТ 7348-81), виготовляються за екструзивною технологією.

         Виробництво плит перекриття здійснюється відповідно до вимог норм і технологічних документів, розроблених з урахуванням конкретних умов виробництва та затверджених в установленому порядку.

         Плити перекриття призначені для застосування у житлових, громадських та промислових будівлях І ступеня вогнестійкості у неагресивному та слабо агресивному середовищі з несучими стінами з каменя (цегли) або крупних блоків, а також у каркасних будівлях.

         Конструкція плит розроблена під стандартне розрахункове навантаження (без врахування власної ваги плит) 7,85 кПа (800 кг/м2) .

         Глибина упирання плит має складати не менше 100мм. У випадку. Якщо величина навантаження на ділянки плит, що заводяться у  стіни перевищує Зіпа, пустоти у вказаних місцях  при монтажі мають заповнитись бетоном класу не нижче В-30 з ущільненням.

         Технологія виробництва забезпечує відповідальність плит перекриття вимогам державних стандартів, технічних умов (ДСТУ Б.В. 2-6-53-2008, ДСТУ.В.2.6-2-2009) та проектної документації, затвердженої в установленому порядку .

Виробництво плит перекриття залізобетонних багатопустотних включає такі технологічні процеси:

-             приймання складування, зберігання і транспортування матеріалів, напівфабрикатів та комплектувальних елементів;

-             приготування та транспортування бетонних сумішей;

-             заготовка арматурних виробів (канатів);

-             приготування мастила і підготування піддонів (стендів);

-             формування і опорядження;

-             теплова обробка (прогрів стендів);

-             порізка плит по відповідних розмірах, доведення, приймання, складування, зберігання та транспортування готових виробів.

Прилади, вимірювальне обладнання, пристрої та інструменти, що застосовують під час контролю і випробувань матеріалів, напівфабрикатів та готових виробів, а також під час виконання та контролю технологічних процесів і операцій задовольняють вимоги установлення стандартів або технічних умов та перевіряються в установленому порядку державними та відомчими технологічними службами.

 

Технічні вимоги.

Проектний клас бетону плит, приймається відповідно до робочих креслень

Вся арматура плит прийнята попередньо напруженою. У нижній зоні плити армуються канатами класу К-7, діаметром 9-15 мм по ГОСТ 13940-68, у верхній зоні класу ВрІІ діаметром 5 мм по ГОСТ 7348-81 або канатами класу К-7. Арматура встановлюється по осям ребер. Величина захисного шару бетону по центру арматурних стержнів (канатів, дроту) -35 мм.

Метод натягу арматури – механічний, з пере давленням зусилля на упори стенда.

Механічні параметри напруження арматури в процесі армування контролюються засобами вимірювання, встановленими на технологічному обладнанні.

Відпускна міцність бетону плит має складати не нижче 80% міцності, що відповідає проектному класу бетону за міцністю.

Плити відповідають вимогам по міцності, жорсткості та тріщиностійкості при випробуваннях згідно ДСТУ Б.В. 2.6-7-95 на навантаження .

Допустимі відхилення розташування арматури:

-             верхньої і нижньої у вертикальному напрямку ± 5 мм ;

-             верхньої і нижньої у горизонтальному напрямку ± 5 мм.

Після порізки всі плити маркуються та приймаються відділом технічного контролю.

Маркувальний напис включає в себе:

-             коротку назву виготовлювача;

-             марку виробу;

-             дату виготовлення виробу (її записують у вигляді розділених крапками пар цифр, що означають число, місяць і рік. Після тире вказана зміна);

-             масу в кілограмах (вказують номінальне значення маси);

-             штамп технічного контролю виготовлювача  (його позначають «ТК» і доповнений умовним індексом контролера).

Категорія: Мої статті | Додав: залізобетон-2011 (19.09.2011)
Переглядів: 1158 | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0